Preloader icon

Być może są wśród Was osoby, którym naszej firmy przedstawiać nie trzeba. Z pewnością, jednak, znajdzie się grupa osób, którzy nie wiedzą czym zajmuje się Viva Inwestycje Sp. z.o.o. Wiele zdradza nasze hasło przewodnie, Motoryzację traktujemy z pasją, profesjonalnie i kompleksowo. Tak, zajmujemy się motoryzacją w sposób szczególny. Naszym oczkiem w głowie są samochody ciężarowe i to właśnie dla tej branży poświęciliśmy się całkowicie.

Zaczęło się od pasji.

Nie może być inaczej, chcąc zajmować się czymś dobrze, musisz mieć do tego pasję. Od samego początku, kiedy tworzyła się marka Viva Inwestycje, a było to 30 lat temu, fascynowały nas samochody ciężarowe. Rodzinny biznes jakim jest firma Viva Inwestycje rozpoczął się od transportu, potem powstał Autoryzowany Serwis Mercedes Benz, a w kolejnych latach, kilka stacji kontroli pojazdów, a także stacja paliw Moya.

Dzięki zamiłowaniu do branży nie stoimy w miejscu, ciągle się rozwijamy i cały czas inwestujemy w nowe obiekty i usługi. Dowodem na to jest otwarcie kolejnej stacji paliw Moya, która tym razem umiejscowiona została bezpośrednio w siedzibie firmy w Pyskowicach, przy ulicy Gliwickiej 20. Chcąc uczynić to wydarzenie szerszym i bardziej doniosłym , ogłosiliśmy konkurs w social mediach, gdzie na zwycięzców czekały darmowe baki paliwa, a dla wszystkich naszych gości, w dzień otwarcia gorąca kawa.

Kompleksowe usługi motoryzacyjne

Stawiamy na jakość i kompleksowość. Symbolem jakości naszych usług jest marka Mercedes Benz. Prowadzimy renomowany serwis ASO Mercedes Benz, a także sprzedajemy części i podzespoły do samochodów Mercedes. Ale to nie wszystko, mamy najbogatszą paletę usług dla transportu ciężkiego na całym śląsku. Jako Viva Inwestycje zapraszamy do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, na myjnie automatyczną dla pojazdów ciężarowych, prowadzimy automechanikę, serwisujemy tachografy cyfrowe.

Dysponujemy profesjonalną lakiernią i blacharnią, gdzie jako nie liczni wykonujemy prostowanie ram. Naszym oczkiem w głowie jest hamownia podwoziowa, gdzie ustawiamy parametry pojazdów tak, aby były bardziej ekonomiczne i sprawne. Ponadto transport i to często nie typowy. Znajdziecie u nas naczepę niskopodwoziową, którą przewieźć można naprawdę spore gabaryty.

Profesjonalizm, klucz do udanego biznesu.

Pasja jest niezwykle ważna, ale najważniejsze jest stać się ekspertem w swojej branży i pracować w sposób profesjonalny. Dowodem naszego profesjonalizmu jest wyróżnienie jakie otrzymała, prezes Viva Inwestycje, Pani Jolanta Suchińska, zajmując drugie miejsce w rankingu 100 Kobiet Biznesu, magazynu Puls Biznesu. Jaka jest recepta Pani Jolanty na udany biznes? Oto fragment wywiadu udzielonego magazynowi Puls Biznesu:

– Prosta, ale jakże ważna zależność – podkreśla Jolanta Suchińska.

Wskazuje, że na sukces każdego biznesu składa się wiele czynników. W przypadku jej przedsiębiorstwa to przede wszystkim praca zespołowa, zaangażowanie całej rodziny, lojalność pracowników i sprzyjający klimat pracy.

You may also like

44-120 Pyskowice ul. Gliwicka 20
tel: (32) 494 34 00

mail: info@viva.mercedes-benz.pl

Viva Inwestycje Sp z o. o. ul. Gliwicka 20

VIVA Inwestycje Sp z o. o. © 2020. All rights reserved                                                                                                                              Created by ® MironSoft